Služby

MOMENTÁLNĚ MÁM LETNÍ SVATEBNÍ SEZÓNU OBSAZENOU NA 100 %.
VOLNÉ SVATEBNÍ TERMÍNY MÁM POUZE OD ŘÍJNA – PROSINCE 2023.
DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

Svatební make – up, svatební účes nebo svatební balíček (makeup & vlasový styling)

Buďte ve svůj den JEDINEČNÁ! Ať už zvolíte jemný, romantický look nebo naopak výraznější extravaganci, je potřeba se v něm cítit dobře a pohodlně. U svatebního líčení (či balíčku) preferuji zkoušku předem, abychom se osobně seznámily, vše společně vymyslely a sladily do posledního detailu. Vybrat si můžete buď jenom ze svatebního líčení nebo kompletně celý svatební balíček.
V rámci svateb se také ráda postarám o make – up či balíček (make – up & vlasy) svatebčanů.
Celý svatební make – up připravuji voděodolný a dlouhodržící, to stejné platí při líčení svatebčanů.

Zkouška probíhá zhruba 4 týdny před svatbou, u mě v salónku v Kožichovicích u Třebíče.
Preferuji pracovní dny (soboty se věnuji nevěstám a neděle rodině), výběr času ponechám na Vás (dopoledne/odpoledne). Pamatujte však, pokud bude zkouška v dopoledních hodinách, budete mít lepší přehled o tom, jak se make – up bude chovat po cel zbytek dne.
Celá zkouška trvá zhruba kolem 3 hodin (konzultace, výběr produktů, samotná práce, rekapitulace.)
S sebou si prosím vezměte bílou/světlou svrchní část oblečení. Přijďte prosím nejlépe odlíčená, avšak krém si na pleť ráno určitě aplikujte.
Pokud budeme mít zkoušku účesu, vlasy si prosím umyjte večer před zkouškou, neaplikujte žádné séru, žádné masky. Nechoďte spát s mokrými vlasy, ale vysušte si je fénem do hladka.
Vzhledem k velikosti mého salónku doporučuji přijít bez doprovodu. Pokud ale na doprovodu další osoby trváte, není to problém, ale dejte mi prosím tuto skutečnost vědět dopředu.

Společenský make – up, společenský účes, make – up pro maturantky

Chystáte se na ples, promoce, na svatbu jako svatebčan, do divadla nebo na nějakou důležitou událost, na které se budete chtít cítit krásně a sebevědomě?
Společenský make – up je správná volba.
Vybírat můžete od klasických kouřovek, Red Carpet Glow, drama make – up, barevných variací a stylů, až po rudou rtěnku a výrazné řasy.
Nenechávám samozřejmě nic náhodě a celý look dělám voděodolný a dlouhodržící.

Foto styling

Make – up na focení (portfolio, profesní fotky, předsvatební focení, těhotenské focení, rodinné fotky, párové, líčení pro kalendář, módní přehlídky, maturitní tabla) se výrazně liší od ostatního make – upu.
Je důležité brát v potaz, že fotografie stáhne až 40 % barev, tudíž technika nanášení barev, jejich vrstvení či výrazné barvy jsou na místě.
Není se ale čeho bát – čím lépe odvede práci zkušený vizážista, tím méně práce pak bude mít samotný fotograf při postprodukci. 🙂
V rámci tohoto „balíčku“ lehce upravuji i účes, aby nám vše krásně stylově ladilo.

Kreativní make – up

Chystáte se na Halloweenskou párty? Na maškarní? Nebo vymýšlíte netradiční maturitní tablo?
V tom případě doporučuji kreativní make – up, neboli facepainting či bodypainting.
U tohoto stylu je dobré mít na paměti, že délka trvání chystání bude delší než u klasického líčení.
Cena se v tomto případě odvíjí od náročnosti líčení.