Služby

Svatební make – up, svatební účes nebo svatební balíček (makeup & vlasový styling)

Buďte ve svůj den JEDINEČNÁ! Ať už zvolíte jemný, romantický look nebo naopak výraznější extravaganci, je potřeba se v něm cítit dobře a pohodlně. U svatebního líčení, stejně jako u svatebního účesu preferuji zkoušku, abychom se seznámily, vše společně vymyslely a sladily do posledního detailu. Vybrat si můžete buď jenom ze svatebního líčení nebo kompletně celý svatební balíček.
V rámci svateb se také ráda postarám o make – up či účes svatebčanů.
Celý svatební make – up připravuji voděodolný a dlouhodržící, to stejné platí při líčení svatebčanů.

Společenský make – up, společenský účes, make – up pro maturantky

Chystáte se na ples, promoce, na svatbu, do divadla nebo na nějakou důležitou událost, na které se budete chtít cítit krásně?
Společenský make – up je správná volba.
Vybírat můžete od klasických kouřovek, Red Carpet Glow, drama make – up, barevných variací a stylů, až po rudou rtěnku a výrazné řasy.
Nenechávám samozřejmě nic náhodě a celý look dělám voděodolný a dlouhodržící.

Foto make – up

Make – up na focení (portfolio, profesní fotky, předsvatební focení, těhotenské focení, rodinné fotky, párové, líčení pro kalendář, módní přehlídky) se výrazně liší od ostatního make – upu.
Je důležité brát v potaz, že fotografie stáhne až 40 % barev, tudíž technika nanášení barev, jejich vrstvení či výrazné barvy jsou na místě.
Není se ale čeho bát – čím lépe odvede práci zkušený vizážista, tím méně práce pak bude mít samotný fotograf při postprodukci. 🙂